Współpracuj z nami

Zapraszamy do współpracy zarówno duże biura podróży, jak i mniejszych organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Dzięki Camply zyskujecie dodatkowe miejsce promocji swoich wyjazdów, które pozwoli na szerokie dotarcie do osób zainteresowanych zakupem obozów, kolonii i półkolonii. Zastosowane rozwiązana sprawiają, że organizator wypoczynku może zarówno publikować i zarządzać ofertą swoich wyjazdów, jak i komunikować się bezpośrednio z klientami. Opinie zbierane po zakończonym wypoczynku z pewnością przełożą się na liczbę rezerwacji w każdym kolejnym sezonie!

Zachęcamy do zapoznania się z infografiką, na której przedstawiony jest uproszczony mechanizm współpracy.

Nasz nowatorski system wsparcia sprzedaży został doceniony przez Polską Izbę Turystyki oraz Polską Izbę Turystyki Młodzieżowej, które – dostrzegając wymierne korzyści dla swoich członków – przyjęły Camply w swoje struktury.

Chcesz zamieścić ofertę swoich wyjazdów na Camply.pl?

Infografika o tym jak działa Camply

Zapoznaj się z dokumentami

Warunki powierzenia danych osobowych
Otwórz
Warunki świadczenia usług
Otwórz

Zaufali nam

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o. Funclub Sp. z o.o.ATJ Lingwista sp. z o.o.Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.Milltour & Europatravel Marzena KrollViaCamp.pl - Kolonie i ObozyBiuro Podróży KRYSTADSharks TravelFala SportuFeniks Szkoła ŻeglarstwaAkademia Ruchu RafikSMILE ObozyOŚRODEK WYPOCZYNKOWY OMEGASzogun Mariusz DutkaStowarzyszenie Pracownia Aktywnego Działania "Półpiętro"Akademia PingpongaCountry TravelWindZone TravelUsługi Edukacyjne TeddyKortunal - turystka i przygodaBiuro Podróży Euro Pol TourRajza Jakub PrzegendzaLet's Do It Marta Kozłowska