O nas

Wybór koloni lub obozu dla naszej pociechy nigdy nie należał do najłatwiejszych zadań. A wybór odpowiedniego wyjazdu to rzecz naprawdę trudna. Brak możliwości porównania ofert biur podróży, ze względu na różną formę ich przedstawiania, ukryte koszta, a także brak wiarygodnych opinii od klientów o dotychczasowym pobycie sprawił, że pojawiliśmy się my!

Camply.pl to miejsce, w którym poznasz oferty wielu biur podróży organizujących wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Dzięki jednolitemu i przejrzystemu prezentowaniu ofert, bez problemów porównasz interesujące Cię wyjazdy i wybierzesz ten jedyny, wyjątkowy, który dostarczy niezapomnianych chwil Twojemu dziecku. Po zakończonym wypoczynku poprosimy Cię o wyrażenie swojej opinii i wystawienie oceny dla organizatora. Dzięki temu masz pewność, że zwróci on szczególną uwagę i dołoży wszelkich starań, aby wyjazd Twojego dziecka był jak najbardziej udany.

Pamiętaj, że rezerwując wyjazd tylko za pomocą naszej platformy, zapewniasz sobie możliwość do późniejszego wystawienia oceny dla organizatora, czym zwiększasz bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Pozdrawiamy i życzymy udanych wyjazdów

Zespół Camply.pl

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej oraz Polskiej Izby Turystyki.

Logo Polskiej Izby Turystyki MłodzieżowejLogo Polskiej Izby Turystyki

Zaufali nam

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o. Funclub Sp. z o.o.ATJ Lingwista sp. z o.o.Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.Milltour & Europatravel Marzena KrollViaCamp.pl - Kolonie i ObozyBiuro Podróży KRYSTADSharks TravelFala SportuFeniks Szkoła ŻeglarstwaAkademia Ruchu RafikSMILE ObozyOŚRODEK WYPOCZYNKOWY OMEGASzogun Mariusz DutkaStowarzyszenie Pracownia Aktywnego Działania "Półpiętro"Akademia PingpongaCountry TravelWindZone TravelUsługi Edukacyjne TeddyKortunal - turystka i przygodaBiuro Podróży Euro Pol TourRajza Jakub PrzegendzaLet's Do It Marta Kozłowska